• Marți

    26 Martie
    08:30 - 08:55
    BOOTY XPRESS
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    09:00 - 09:25
    ABS XPRESS
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    16:30 - 17:20
    JUDO KIDS
    MIRCEA EMILIAN
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 18:20
    MAGNUM DANCE KIDS
    RACOVITAN NICOLE
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE TRAINING ( AVANSATI/ INCEPATORI|)
    VLAD CLENCIU
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    BODYBALANCE
    ALINA ONOLOV
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:25
    CYCLING
    DALEA BOGDAN
    CYCLING STUDIO
    19:30 - 19:55
    BOOTY XPRESS
    CRISTIAN TOTOROANTA
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 21:00
    WEIGHTLIFTING
    CAZACU SORIN
    FUNCTIONAL AREA
    20:00 - 20:25
    ABS XPRESS
    CRISTIAN TOTOROANTA
    AEROBIC STUDIO
    20:30 - 21:25
    CARDIO DANCE
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
  • Miercuri

    27 Martie
    08:30 - 09:25
    CIRCUIT TRAINING
    GHEBAN CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    12:00 - 12:50
    BOX
    ILIE KOS
    FUNCTIONAL AREA
    16:00 - 16:50
    SMART STREET DANCE (7-11)
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 17:50
    SMART STREET DANCE (12-18+)
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE TRAINING ( AVANSATI/ INCEPATORI|)
    VLAD CLENCIU
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    BODYPUMP
    DALEA BOGDAN
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:55
    CYCLING
    BOGDAN SERBANESCU
    CYCLING STUDIO
    19:35 - 20:25
    HIIT
    GHEBAN CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    20:30 - 21:30
    ASHTANGA YOGA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
  • Joi

    28 Martie
    08:30 - 09:25
    BODYPUMP
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    16:30 - 17:20
    JUDO KIDS
    MIRCEA EMILIAN
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 17:55
    BOOTY XPRESS
    CRISTIAN TOTOROANTA
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:25
    ABS XPRESS
    CRISTIAN TOTOROANTA
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    FUNCTIONAL SST
    DANIEL MIHALTE
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    BODYBALANCE
    ALINA ONOLOV
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:25
    CYCLING
    BOGDAN SERBANESCU
    CYCLING STUDIO
    19:30 - 20:25
    CARDIO DANCE
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 21:00
    WEIGHTLIFTING
    CAZACU SORIN
    FUNCTIONAL AREA
  • Vineri

    29 Martie
    08:30 - 09:25
    SWISS BALL
    DOVLETE CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    12:00 - 12:50
    BOX
    ILIE KOS
    FUNCTIONAL AREA
    17:30 - 18:20
    MAGNUM DANCE KIDS
    RACOVITAN NICOLE
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE TRAINING ( AVANSATI/ INCEPATORI|)
    VLAD CLENCIU
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    BODYPUMP
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:25
    CYCLING
    STELEAC ALEX, STELEAC COSMIN
    CYCLING STUDIO
    20:30 - 21:30
    SPINAL YOGA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
  • Sâmbată

    30 Martie
    10:00 - 10:55
    BODYPUMP
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    11:05 - 12:00
    CYCLING
    ALEXANDRA BUCUR
    CYCLING STUDIO
    16:00 - 17:00
    ASHTANGA YOGA - INCEPATORI
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:55
    CARDIO BODY
    DORU IONUT BURDAN
    AEROBIC STUDIO
  • Duminică

    31 Martie
    10:30 - 10:55
    STEP EXPRESS
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    11:00 - 11:25
    ABS XPRESS
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    11:30 - 12:25
    BODYBALANCE
    ALINA ONOLOV
    AEROBIC STUDIO
  • Luni

    01 Aprilie
    08:30 - 09:25
    CIRCUIT TRAINING
    DOVLETE CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    12:00 - 12:50
    BOX
    ILIE KOS
    FUNCTIONAL AREA
    16:00 - 16:50
    SMART STREET DANCE (7-11)
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 17:50
    SMART STREET DANCE (12-18+)
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 18:20
    FUNCTIONAL SST
    CRISTIAN TOTOROANTA
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE TRAINING ( AVANSATI/ INCEPATORI|)
    VLAD CLENCIU
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    CYCLING
    BOGDAN SERBANESCU
    CYCLING STUDIO
    18:30 - 18:55
    360 STRENGTH XPRESS
    DALEA BOGDAN
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:25
    360 CARDIO XPRESS
    DALEA BOGDAN
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:25
    CYCLING
    STELEAC COSMIN
    CYCLING STUDIO
    19:30 - 20:25
    BODYPUMP
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    20:30 - 21:30
    SPINAL YOGA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
  • Marți

    02 Aprilie
    08:30 - 08:55
    BOOTY XPRESS
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    09:00 - 09:25
    ABS XPRESS
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    16:30 - 17:20
    JUDO KIDS
    MIRCEA EMILIAN
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 18:20
    MAGNUM DANCE KIDS
    RACOVITAN NICOLE
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE TRAINING ( AVANSATI/ INCEPATORI|)
    VLAD CLENCIU
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    BODYBALANCE
    ALINA ONOLOV
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:25
    CYCLING
    DALEA BOGDAN
    CYCLING STUDIO
    19:30 - 19:55
    BOOTY XPRESS
    CRISTIAN TOTOROANTA
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 21:00
    WEIGHTLIFTING
    CAZACU SORIN
    FUNCTIONAL AREA
    20:00 - 20:25
    ABS XPRESS
    CRISTIAN TOTOROANTA
    AEROBIC STUDIO
    20:30 - 21:25
    CARDIO DANCE
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
  • Miercuri

    03 Aprilie
    08:30 - 09:25
    CIRCUIT TRAINING
    GHEBAN CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    12:00 - 12:50
    BOX
    ILIE KOS
    FUNCTIONAL AREA
    16:00 - 16:50
    SMART STREET DANCE (7-11)
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 17:50
    SMART STREET DANCE (12-18+)
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE TRAINING ( AVANSATI/ INCEPATORI|)
    VLAD CLENCIU
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    BODYPUMP
    DALEA BOGDAN
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:55
    CYCLING
    BOGDAN SERBANESCU
    CYCLING STUDIO
    19:35 - 20:25
    HIIT
    GHEBAN CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    20:30 - 21:30
    ASHTANGA YOGA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
  • Joi

    04 Aprilie
    08:30 - 09:25
    BODYPUMP
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    16:30 - 17:20
    JUDO KIDS
    MIRCEA EMILIAN
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 17:55
    BOOTY XPRESS
    CRISTIAN TOTOROANTA
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:25
    ABS XPRESS
    CRISTIAN TOTOROANTA
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    FUNCTIONAL SST
    DANIEL MIHALTE
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    BODYBALANCE
    ALINA ONOLOV
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:25
    CYCLING
    BOGDAN SERBANESCU
    CYCLING STUDIO
    19:30 - 20:25
    CARDIO DANCE
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 21:00
    WEIGHTLIFTING
    CAZACU SORIN
    FUNCTIONAL AREA
  • Vineri

    05 Aprilie
    08:30 - 09:25
    SWISS BALL
    DOVLETE CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    12:00 - 12:50
    BOX
    ILIE KOS
    FUNCTIONAL AREA
    17:30 - 18:20
    MAGNUM DANCE KIDS
    RACOVITAN NICOLE
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE TRAINING ( AVANSATI/ INCEPATORI|)
    VLAD CLENCIU
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    BODYPUMP
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:25
    CYCLING
    STELEAC ALEX, STELEAC COSMIN
    CYCLING STUDIO
    20:30 - 21:30
    SPINAL YOGA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
  • Sâmbată

    06 Aprilie
    10:00 - 10:55
    BODYPUMP
    DALEA BOGDAN
    AEROBIC STUDIO
    11:05 - 12:00
    CYCLING
    DALEA BOGDAN
    CYCLING STUDIO
    16:00 - 17:00
    ASHTANGA YOGA - INCEPATORI
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:55
    CARDIO BODY
    DORU IONUT BURDAN
    AEROBIC STUDIO
  • Duminică

    07 Aprilie
    10:30 - 10:55
    BOOTY XPRESS
    ALINA ONOLOV
    AEROBIC STUDIO
    11:00 - 11:25
    ABS XPRESS
    ALINA ONOLOV
    AEROBIC STUDIO
    11:30 - 12:25
    BODYBALANCE
    ALINA ONOLOV
    AEROBIC STUDIO
  • Luni

    08 Aprilie
    08:30 - 09:25
    CIRCUIT TRAINING
    DOVLETE CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    12:00 - 12:50
    BOX
    ILIE KOS
    FUNCTIONAL AREA
    16:00 - 16:50
    SMART STREET DANCE (7-11)
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 17:50
    SMART STREET DANCE (12-18+)
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 18:20
    FUNCTIONAL SST
    CRISTIAN TOTOROANTA
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE TRAINING ( AVANSATI/ INCEPATORI|)
    VLAD CLENCIU
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    CYCLING
    BOGDAN SERBANESCU
    CYCLING STUDIO
    18:30 - 18:55
    360 STRENGTH XPRESS
    DALEA BOGDAN
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:25
    360 CARDIO XPRESS
    DALEA BOGDAN
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:25
    CYCLING
    STELEAC COSMIN
    CYCLING STUDIO
    19:30 - 20:25
    BODYPUMP
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    20:30 - 21:30
    SPINAL YOGA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
  • Marți

    09 Aprilie
    08:30 - 08:55
    BOOTY XPRESS
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    09:00 - 09:25
    ABS XPRESS
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    16:30 - 17:20
    JUDO KIDS
    MIRCEA EMILIAN
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 18:20
    MAGNUM DANCE KIDS
    RACOVITAN NICOLE
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE TRAINING ( AVANSATI/ INCEPATORI|)
    VLAD CLENCIU
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    BODYBALANCE
    ALINA ONOLOV
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:25
    CYCLING
    DALEA BOGDAN
    CYCLING STUDIO
    19:30 - 19:55
    BOOTY XPRESS
    CRISTIAN TOTOROANTA
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 21:00
    WEIGHTLIFTING
    CAZACU SORIN
    FUNCTIONAL AREA
    20:00 - 20:25
    ABS XPRESS
    CRISTIAN TOTOROANTA
    AEROBIC STUDIO
    20:30 - 21:25
    CARDIO DANCE
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
  • Miercuri

    10 Aprilie
    08:30 - 09:25
    CIRCUIT TRAINING
    GHEBAN CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    12:00 - 12:50
    BOX
    ILIE KOS
    FUNCTIONAL AREA
    16:00 - 16:50
    SMART STREET DANCE (7-11)
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 17:50
    SMART STREET DANCE (12-18+)
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE TRAINING ( AVANSATI/ INCEPATORI|)
    VLAD CLENCIU
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    BODYPUMP
    DALEA BOGDAN
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:55
    CYCLING
    BOGDAN SERBANESCU
    CYCLING STUDIO
    19:35 - 20:25
    HIIT
    REVESZ MIHAELA ANDREEA
    AEROBIC STUDIO
    20:30 - 21:30
    ASHTANGA YOGA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
  • Joi

    11 Aprilie
    08:30 - 09:25
    BODYPUMP
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    16:30 - 17:20
    JUDO KIDS
    MIRCEA EMILIAN
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 17:55
    BOOTY XPRESS
    CRISTIAN TOTOROANTA
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:25
    ABS XPRESS
    CRISTIAN TOTOROANTA
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    FUNCTIONAL SST
    DANIEL MIHALTE
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    BODYBALANCE
    ALINA ONOLOV
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:25
    CYCLING
    BOGDAN SERBANESCU
    CYCLING STUDIO
    19:30 - 20:25
    CARDIO DANCE
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 21:00
    WEIGHTLIFTING
    CAZACU SORIN
    FUNCTIONAL AREA
  • Vineri

    12 Aprilie
    08:30 - 09:25
    SWISS BALL
    DOVLETE CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    12:00 - 12:50
    BOX
    ILIE KOS
    FUNCTIONAL AREA
    17:30 - 18:20
    MAGNUM DANCE KIDS
    RACOVITAN NICOLE
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE TRAINING ( AVANSATI/ INCEPATORI|)
    VLAD CLENCIU
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    BODYPUMP
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:25
    CYCLING
    STELEAC ALEX, STELEAC COSMIN
    CYCLING STUDIO
    20:30 - 21:30
    SPINAL YOGA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
  • Sâmbată

    13 Aprilie
    10:00 - 10:55
    BODYPUMP
    DALEA BOGDAN
    AEROBIC STUDIO
    11:05 - 12:00
    CYCLING
    DALEA BOGDAN
    CYCLING STUDIO
    16:00 - 17:00
    ASHTANGA YOGA - INCEPATORI
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:55
    CARDIO BODY
    DORU IONUT BURDAN
    AEROBIC STUDIO
  • Duminică

    14 Aprilie
    10:30 - 10:55
    BOOTY XPRESS
    ALINA ONOLOV
    AEROBIC STUDIO
    11:00 - 11:25
    ABS XPRESS
    ALINA ONOLOV
    AEROBIC STUDIO
    11:30 - 12:25
    BODYBALANCE
    ALINA ONOLOV
    AEROBIC STUDIO
  • Luni

    15 Aprilie
    08:30 - 09:25
    CIRCUIT TRAINING
    DOVLETE CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    12:00 - 12:50
    BOX
    ILIE KOS
    FUNCTIONAL AREA
    16:00 - 16:50
    SMART STREET DANCE (7-11)
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 17:50
    SMART STREET DANCE (12-18+)
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 18:20
    FUNCTIONAL SST
    CRISTIAN TOTOROANTA
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE TRAINING ( AVANSATI/ INCEPATORI|)
    VLAD CLENCIU
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    CYCLING
    BOGDAN SERBANESCU
    CYCLING STUDIO
    18:30 - 18:55
    360 STRENGTH XPRESS
    DALEA BOGDAN
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:25
    360 CARDIO XPRESS
    DALEA BOGDAN
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:25
    CYCLING
    STELEAC COSMIN
    CYCLING STUDIO
    19:30 - 20:25
    BODYPUMP
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    20:30 - 21:30
    SPINAL YOGA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO

REZERVĂ CLASĂ?

Vrei să mergi la
cu
de la la ?

Rezervarea a fost facută

Poţi anula această rezervare cu până la 90 de minute înainte de începerea clasei. Numărul rezervării tale este .

Eşti pe LISTA DE AŞTEPTARE

Această clasă este ocupată complet momentan, iar înregistrarea ta este salvată şi confirmată ca numărul pe lista de aşteptare. Numărul rezervării tale este .

Rezervarea NU a fost facută