• Joi

    23 Mai
    08:30 - 09:25
    BODYPUMP
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    16:30 - 17:20
    JUDO KIDS
    MIRCEA EMILIAN
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 17:55
    BOOTY XPRESS
    CRISTIAN TOTOROANTA
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:25
    ABS XPRESS
    CRISTIAN TOTOROANTA
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    FUNCTIONAL SST
    DANIEL MIHALTE
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    BODYBALANCE
    DIA STEFFI
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:25
    CYCLING
    DALEA BOGDAN
    CYCLING STUDIO
    19:30 - 20:25
    CARDIO DANCE
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 21:00
    WEIGHTLIFTING
    CAZACU SORIN
    FUNCTIONAL AREA
  • Vineri

    24 Mai
    08:30 - 09:25
    SWISS BALL
    BRIAN LUPU
    AEROBIC STUDIO
    12:00 - 12:50
    BOX
    ILIE KOS
    FUNCTIONAL AREA
    17:30 - 18:20
    MAGNUM DANCE KIDS
    RACOVITAN NICOLE
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE TRAINING ( AVANSATI/ INCEPATORI|)
    VLAD CLENCIU
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    BODYPUMP
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:25
    CYCLING
    STELEAC ALEX, STELEAC COSMIN
    CYCLING STUDIO
    20:30 - 21:30
    SPINAL YOGA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
  • Sâmbată

    25 Mai
    10:00 - 10:55
    BODYPUMP
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    16:00 - 17:00
    ASHTANGA YOGA - INCEPATORI
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:55
    CARDIO BODY
    DORU IONUT BURDAN
    AEROBIC STUDIO
  • Duminică

    26 Mai
    10:30 - 10:55
    BOOTY XPRESS
    ALINA ONOLOV
    AEROBIC STUDIO
    11:00 - 11:25
    ABS XPRESS
    ALINA ONOLOV
    AEROBIC STUDIO
    11:30 - 12:25
    BODYBALANCE
    ALINA ONOLOV
    AEROBIC STUDIO
    12:30 - 13:25
    CIRCUIT TRAINING
    ALINA ONOLOV
    AEROBIC STUDIO
  • Luni

    27 Mai
    08:30 - 09:25
    CIRCUIT TRAINING
    BRIAN LUPU
    AEROBIC STUDIO
    12:00 - 12:50
    BOX
    ILIE KOS
    FUNCTIONAL AREA
    16:00 - 16:50
    SMART STREET DANCE (7-11)
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 17:50
    SMART STREET DANCE (12-18+)
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 18:20
    FUNCTIONAL SST
    CRISTIAN TOTOROANTA
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE TRAINING ( AVANSATI/ INCEPATORI|)
    VLAD CLENCIU
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    CYCLING
    BOGDAN SERBANESCU
    CYCLING STUDIO
    18:30 - 18:55
    360 STRENGTH XPRESS
    DALEA BOGDAN
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:25
    360 CARDIO XPRESS
    DALEA BOGDAN
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:25
    CYCLING
    STELEAC COSMIN
    CYCLING STUDIO
    19:30 - 20:25
    BODYPUMP
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    20:30 - 21:30
    SPINAL YOGA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
  • Marți

    28 Mai
    08:30 - 08:55
    BOOTY XPRESS
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    09:00 - 09:25
    ABS XPRESS
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    16:30 - 17:20
    JUDO KIDS
    MIRCEA EMILIAN
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 18:20
    MAGNUM DANCE KIDS
    RACOVITAN NICOLE
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE TRAINING ( AVANSATI/ INCEPATORI|)
    VLAD CLENCIU
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    BODYBALANCE
    ALINA ONOLOV
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:25
    CYCLING
    DALEA BOGDAN
    CYCLING STUDIO
    19:30 - 19:55
    BOOTY XPRESS
    CRISTIAN TOTOROANTA
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 21:00
    WEIGHTLIFTING
    CAZACU SORIN
    FUNCTIONAL AREA
    20:00 - 20:25
    ABS XPRESS
    CRISTIAN TOTOROANTA
    AEROBIC STUDIO
    20:30 - 21:25
    CARDIO DANCE
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
  • Miercuri

    29 Mai
    08:30 - 09:25
    CIRCUIT TRAINING
    GHEBAN CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    12:00 - 12:50
    BOX
    ILIE KOS
    FUNCTIONAL AREA
    16:00 - 16:50
    SMART STREET DANCE (7-11)
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 17:50
    SMART STREET DANCE (12-18+)
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE TRAINING ( AVANSATI/ INCEPATORI|)
    VLAD CLENCIU
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    BODYPUMP
    DALEA BOGDAN
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:55
    CYCLING
    BOGDAN SERBANESCU
    CYCLING STUDIO
    19:35 - 20:25
    HIIT
    ALINA ONOLOV
    AEROBIC STUDIO
    20:30 - 21:30
    ASHTANGA YOGA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
  • Joi

    30 Mai
    08:30 - 09:25
    BODYPUMP
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    16:30 - 17:20
    JUDO KIDS
    MIRCEA EMILIAN
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 17:55
    BOOTY XPRESS
    CRISTIAN TOTOROANTA
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:25
    ABS XPRESS
    CRISTIAN TOTOROANTA
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    FUNCTIONAL SST
    DANIEL MIHALTE
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    BODYBALANCE
    ALINA ONOLOV
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:25
    CYCLING
    BOGDAN SERBANESCU
    CYCLING STUDIO
    19:30 - 20:25
    CARDIO DANCE
    CLAUDIA GHERA
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 21:00
    WEIGHTLIFTING
    CAZACU SORIN
    FUNCTIONAL AREA
  • Vineri

    31 Mai
    08:30 - 09:25
    SWISS BALL
    BRIAN LUPU
    AEROBIC STUDIO
    12:00 - 12:50
    BOX
    ILIE KOS
    FUNCTIONAL AREA
    17:30 - 18:20
    MAGNUM DANCE KIDS
    RACOVITAN NICOLE
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE TRAINING ( AVANSATI/ INCEPATORI|)
    VLAD CLENCIU
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    BODYPUMP
    ALEXANDRA BUCUR
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:25
    CYCLING
    STELEAC ALEX, STELEAC COSMIN
    CYCLING STUDIO
    20:30 - 21:30
    SPINAL YOGA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
  • Sâmbată

    01 Iunie
    10:00 - 10:55
    BODYPUMP
    DALEA BOGDAN
    AEROBIC STUDIO
    11:05 - 12:00
    CYCLING
    DALEA BOGDAN
    CYCLING STUDIO
    16:00 - 17:00
    ASHTANGA YOGA - INCEPATORI
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:55
    CARDIO BODY
    DORU IONUT BURDAN
    AEROBIC STUDIO
  • Duminică

    02 Iunie
    10:30 - 10:55
    BOOTY XPRESS
    ALINA ONOLOV
    AEROBIC STUDIO
    11:00 - 11:25
    ABS XPRESS
    ALINA ONOLOV
    AEROBIC STUDIO
    11:30 - 12:25
    BODYBALANCE
    ALINA ONOLOV
    AEROBIC STUDIO
    12:30 - 13:25
    CIRCUIT TRAINING
    ALINA ONOLOV
    AEROBIC STUDIO

REZERVĂ-ȚI LOC LA CLASĂ CU CONTUL TĂU DE MEMBRU SMARTFIT STUDIO

Introdu datele contului tău ca să îți rezervi un loc la clasa
cu
de la la în data de

Completează adresa de e-mail asociată abonamentului tău.
Dacă nu știi PINCODE-ul contului tău, cere resetarea lui la recepția clubului.

Rezervarea a fost facută

Poţi anula această rezervare cu până la 90 de minute înainte de începerea clasei. Numărul rezervării tale este .

Eşti pe LISTA DE AŞTEPTARE

Această clasă este ocupată complet momentan, iar înregistrarea ta este salvată şi confirmată ca numărul pe lista de aşteptare. Numărul rezervării tale este .

Rezervarea NU a fost facută