• Marți

    18 Iunie
    10:00 - 10:55
    BODYPUMP
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    12:00 - 12:50
    LUNCH BOX YOGA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    15:30 - 17:00
    ULTIMATE TRAINING TEENS
    IRIMIA SEVERIN
    ULTIMATE BOX
    17:00 - 17:50
    SMART STREET DANCE
    CLAUDIA GHERA
    KIDS STUDIO
    17:30 - 18:25
    BODYCOMBAT
    BUJOREANU FLAVIUS, BOJAN RADU
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    JIU JITSU
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    18:30 - 19:15
    SH'BAM
    DIA STEFFI
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 20:30
    ULTIMATE STRENGHT&TEHNIQUE
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
    19:30 - 20:25
    CYCLING
    STELEAC COSMIN
    CYCLING STUDIO
    20:30 - 21:25
    BODYBALANCE
    RODICA MASNITA, IRIMIA SEVERIN
    AEROBIC STUDIO
  • Miercuri

    19 Iunie
    07:15 - 08:05
    CARDIO BODY
    DORU IONUT BURDAN
    AEROBIC STUDIO
    10:00 - 10:25
    BOOTY XPRESS
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    10:30 - 10:55
    ABS XPRESS
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    15:30 - 17:00
    ULTIMATE TRAINING TEENS
    IRIMIA SEVERIN
    ULTIMATE BOX
    17:00 - 17:50
    GIMNASTICA
    RODICA MASNITA
    KIDS STUDIO
    17:30 - 18:25
    BODYPUMP
    BUJOREANU FLAVIUS, BOJAN RADU
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    KARATE KIDS
    BIHARI RAZVAN
    KIDS STUDIO
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE WEIGHTLIFTING
    CAZACU SORIN
    ULTIMATE BOX
    18:35 - 19:25
    CYCLING
    BOJAN RADU
    CYCLING STUDIO
    18:35 - 19:25
    POSTURAL ALIGNMENT
    MARCU BOGDAN PAUL
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:50
    KARATE -ADULTI PERFORMANTA
    BIHARI RAZVAN
    KIDS STUDIO
    19:30 - 19:55
    BOOTY XPRESS
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:30
    ULTIMATE WOD
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
    20:00 - 20:25
    ABS XPRESS
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    20:30 - 21:30
    POWER YOGA
    CARMINA FILIP
    AEROBIC STUDIO
  • Joi

    20 Iunie
    12:00 - 12:50
    BODYBALANCE
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 17:50
    SMART STREET DANCE
    CLAUDIA GHERA
    KIDS STUDIO
    17:30 - 18:20
    HIIT
    BIHARI RAZVAN
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    JIU JITSU
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    18:30 - 19:25
    BODYPUMP
    CHIRLA CARMEN
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 20:30
    ULTIMATE STRENGHT&TEHNIQUE
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
    19:30 - 20:15
    SH'BAM
    CHIRLA CARMEN
    AEROBIC STUDIO
    20:30 - 21:30
    ASHTANGA YOGA INTENSIV
    ANDREICIUC NICOLETA
    AEROBIC STUDIO
  • Vineri

    21 Iunie
    07:15 - 08:05
    CARDIO BODY
    DORU IONUT BURDAN
    AEROBIC STUDIO
    10:00 - 10:55
    BODYPUMP
    VERONICA SUNEI
    AEROBIC STUDIO
    15:30 - 17:00
    ULTIMATE TRAINING TEENS
    IRIMIA SEVERIN
    ULTIMATE BOX
    17:30 - 18:25
    BODYCOMBAT
    BUJOREANU FLAVIUS, BOJAN RADU
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    KARATE KIDS
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE WEIGHTLIFTING
    CAZACU SORIN
    ULTIMATE BOX
    18:30 - 19:25
    BODYBALANCE
    RODICA MASNITA
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:20
    KARATE -ADULTI PERFORMANTA
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    19:30 - 20:30
    ULTIMATE WOD
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
  • Sâmbată

    22 Iunie
    10:00 - 10:55
    BODYPUMP
    CHIRLA CARMEN
    AEROBIC STUDIO
    10:00 - 12:00
    KIDS PERFORMANCE TRAINING
    PEPE REVESZ
    ULTIMATE BOX
    11:10 - 12:05
    CYCLING
    CHIRLA CARMEN
    CYCLING STUDIO
  • Duminică

    23 Iunie
    10:30 - 11:20
    CIRCUIT TRAINING
    ZORZON RAUL
    AEROBIC STUDIO
    11:30 - 12:25
    BODYBALANCE
    RODICA MASNITA
    AEROBIC STUDIO
  • Luni

    24 Iunie
    07:15 - 08:05
    CARDIO BODY
    DORU IONUT BURDAN
    AEROBIC STUDIO
    10:00 - 10:50
    SWISS BALL
    VERONICA SUNEI
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 17:50
    GIMNASTICA
    RODICA MASNITA
    KIDS STUDIO
    17:30 - 17:55
    BOOTY XPRESS
    BOJAN RADU
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:25
    ABS XPRESS
    BOJAN RADU
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    KARATE KIDS
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE WEIGHTLIFTING
    CAZACU SORIN
    ULTIMATE BOX
    18:30 - 19:20
    STEP BLAST
    VERONICA SUNEI
    AEROBIC STUDIO
    18:35 - 19:25
    CYCLING
    BOJAN RADU
    CYCLING STUDIO
    19:00 - 19:50
    KARATE -ADULTI PERFORMANTA
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    19:30 - 20:25
    BODYPUMP
    BOJAN RADU
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:30
    ULTIMATE WOD
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
    19:30 - 20:30
    AERIAL YOGA
    CARMINA FILIP
    FUNCTIONAL AREA

REZERVĂ-ȚI LOC LA CLASĂ CU CONTUL TĂU DE MEMBRU SMARTFIT STUDIO

Introdu datele contului tău ca să îți rezervi un loc la clasa
cu
de la la în data de

Completează adresa de e-mail asociată abonamentului tău.
Dacă nu știi PINCODE-ul contului tău, cere resetarea lui la recepția clubului.

Rezervarea a fost facută

Poţi anula această rezervare cu până la 90 de minute înainte de începerea clasei. Numărul rezervării tale este .

Eşti pe LISTA DE AŞTEPTARE

Această clasă este ocupată complet momentan, iar înregistrarea ta este salvată şi confirmată ca numărul pe lista de aşteptare. Numărul rezervării tale este .

Rezervarea NU a fost facută