• Marți

    26 Octombrie
    07:15 - 08:00
    BODYPUMP
    ALEX STELEAC
    AEROBIC STUDIO
    12:00 - 12:45
    SPINAL YOGA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    15:30 - 17:00
    ULTIMATE TRAINING TEENS
    SEVERIN IRIMIA UT
    ULTIMATE BOX
    17:30 - 18:20
    GIMNASTICA
    RODICA MASNITA -K
    KIDS STUDIO
    17:30 - 18:15
    BODYCOMBAT
    BOJAN RADU
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    LES MILLS CORE
    ALEX STELEAC
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:15
    GIMNASTICA
    RODICA MASNITA
    KIDS STUDIO
    19:00 - 20:15
    UT WORK CAPACITY BOX
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
    19:30 - 20:15
    BODYBALANCE
    IRIMIA SEVERIN
    AEROBIC STUDIO
  • Miercuri

    27 Octombrie
    07:15 - 08:00
    SWISS BALL
    VERONICA SUNEI
    AEROBIC STUDIO
    15:30 - 17:00
    ULTIMATE TRAINING TEENS
    SEVERIN IRIMIA UT
    ULTIMATE BOX
    17:30 - 18:15
    BODYPUMP
    BOJAN RADU
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:45
    KARATE KIDS
    DORU IONUT K BURDAN
    KIDS STUDIO
    18:30 - 19:15
    SH'BAM
    DIA STEFFI
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:15
    CYCLING
    VERONICA SUNEI
    CYCLING STUDIO
    19:00 - 19:45
    KARATE KIDS
    DORU IONUT K BURDAN
    KIDS STUDIO
    19:00 - 20:15
    UT GAIN& SUSTAIN BOX
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
  • Joi

    28 Octombrie
    17:30 - 18:20
    GIMNASTICA
    RODICA MASNITA -K
    KIDS STUDIO
    18:15 - 19:00
    BODYPUMP
    ALEX STELEAC
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    GIMNASTICA
    RODICA MASNITA -K
    KIDS STUDIO
    19:00 - 20:15
    UT WORK CAPACITY BOX
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
    19:15 - 20:00
    CYCLING
    STELEAC COSMIN
    CYCLING STUDIO
    19:15 - 20:05
    LES MILLS CORE
    DIA STEFFI
    AEROBIC STUDIO
  • Vineri

    29 Octombrie
    07:15 - 07:45
    GRIT STRENGTH
    DORU IONUT BURDAN
    AEROBIC STUDIO
    15:30 - 17:00
    ULTIMATE TRAINING TEENS
    SEVERIN IRIMIA UT
    ULTIMATE BOX
    17:30 - 18:15
    BODYCOMBAT
    BOJAN RADU
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:45
    KARATE KIDS
    DORU IONUT K BURDAN
    KIDS STUDIO
    18:30 - 19:00
    BOOTYEXPRESS
    NICOLETA IANES
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:50
    KARATE KIDS
    DORU IONUT K BURDAN
    AEROBIC STUDIO
  • Sâmbătă

    30 Octombrie
    10:00 - 10:45
    BODYPUMP
    ALEX STELEAC
    AEROBIC STUDIO
    11:30 - 12:15
    CYCLING
    ALEX STELEAC
    CYCLING STUDIO
  • Duminică

    31 Octombrie
    10:30 - 11:15
    CIRCUIT TRAINING
    ZORZON RAUL
    AEROBIC STUDIO

REZERVĂ-ȚI LOC LA CLASĂ CU CONTUL TĂU DE MEMBRU SMARTFIT STUDIO

Introdu datele contului tău ca să îți rezervi un loc la clasa
cu
de la la în data de

Completează adresa de e-mail asociată abonamentului tău.
Dacă nu știi codul PIN aferent contului tău, cere resetarea lui la recepția clubului.

Rezervarea a fost făcută

Poţi anula această rezervare cu până la 90 de minute înainte de începerea clasei. Numărul rezervării tale este .

Eşti pe LISTA DE AŞTEPTARE

Această clasă este ocupată complet momentan, iar înregistrarea ta este salvată şi confirmată ca numărul pe lista de aşteptare. Numărul rezervării tale este .

Rezervarea NU a fost făcută