• Marți

    26 Martie
    10:00 - 10:55
    BODYPUMP
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    12:00 - 12:50
    LUNCH BOX YOGA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    15:30 - 17:00
    ULTIMATE TRAINING TEENS
    IRIMIA SEVERIN
    ULTIMATE BOX
    17:00 - 17:50
    SMART STREET DANCE
    CLAUDIA GHERA
    KIDS STUDIO
    17:30 - 18:20
    HIIT
    REVESZ MIHAELA ANDREEA
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    JIU JITSU
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    18:30 - 19:20
    FUNCTIONAL SST
    BOJAN RADU
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:20
    KANGOO JUMPS
    GIUROIU ALEX
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 20:30
    ONLINE QUALIFIERS ROMANIAN THROWDOWN
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
    19:30 - 20:20
    INTERVALS
    STELEAC ALEX
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:25
    CYCLING
    STELEAC COSMIN
    CYCLING STUDIO
    20:30 - 21:25
    BODYBALANCE
    IRIMIA SEVERIN
    AEROBIC STUDIO
  • Miercuri

    27 Martie
    07:15 - 08:05
    CARDIO BODY
    DORU IONUT BURDAN
    AEROBIC STUDIO
    10:00 - 10:25
    BOOTY XPRESS
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    10:30 - 10:55
    ABS XPRESS
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    15:30 - 17:00
    ULTIMATE TRAINING TEENS
    IRIMIA SEVERIN
    ULTIMATE BOX
    17:00 - 17:50
    GIMNASTICA
    RODICA MASNITA
    KIDS STUDIO
    17:30 - 18:25
    BODYPUMP
    BOJAN RADU
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    KARATE KIDS
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    18:30 - 19:20
    CYCLING
    BOJAN RADU
    CYCLING STUDIO
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE WEIGHTLIFTING
    CAZACU SORIN
    ULTIMATE BOX
    18:35 - 19:25
    POSTURAL ALIGNMENT
    MARCU BOGDAN PAUL
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:50
    KARATE -ADULTI PERFORMANTA
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    19:30 - 19:55
    BOOTY XPRESS
    BOJAN RADU
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:30
    ULTIMATE WOD
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
    20:00 - 20:25
    ABS XPRESS
    BOJAN RADU
    AEROBIC STUDIO
    20:30 - 21:30
    POWER YOGA
    CARMINA FILIP
    AEROBIC STUDIO
  • Joi

    28 Martie
    10:00 - 10:55
    BODYBALANCE
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    12:00 - 12:50
    LUNCH BOX YOGA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 17:50
    SMART STREET DANCE
    CLAUDIA GHERA
    KIDS STUDIO
    17:30 - 18:20
    HIIT
    REVESZ MIHAELA ANDREEA
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    JIU JITSU
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    18:30 - 19:25
    BODYPUMP
    CHIRLA CARMEN
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 20:30
    ONLINE QUALIFIERS ROMANIAN THROWDOWN
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
    19:35 - 20:25
    CUBBA FIT
    GIUROIU ALEX
    AEROBIC STUDIO
    19:35 - 20:25
    CYCLING
    CHIRLA CARMEN
    CYCLING STUDIO
    20:30 - 21:30
    STRENGTH YOGA
    ANDREICIUC NICOLETA
    AEROBIC STUDIO
  • Vineri

    29 Martie
    07:15 - 08:05
    CARDIO BODY
    DORU IONUT BURDAN
    AEROBIC STUDIO
    10:00 - 10:55
    BODYPUMP
    VERONICA SUNEI
    AEROBIC STUDIO
    15:30 - 17:00
    ULTIMATE TRAINING TEENS
    IRIMIA SEVERIN
    ULTIMATE BOX
    16:30 - 17:25
    BODYPUMP
    BOJAN RADU
    AEROBIC STUDIO
    17:35 - 18:25
    SWISS BALL
    ZORZON RAUL
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    KARATE KIDS
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    18:30 - 18:55
    360 STRENGTH XPRESS
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE WEIGHTLIFTING
    CAZACU SORIN
    ULTIMATE BOX
    19:00 - 19:25
    360 CARDIO XPRESS
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:20
    KARATE -ADULTI PERFORMANTA
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    19:30 - 20:25
    BODYBALANCE
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:30
    ULTIMATE WOD
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
  • Sâmbată

    30 Martie
    10:00 - 10:55
    BODYPUMP
    STELEAC ALEX
    AEROBIC STUDIO
    10:00 - 12:00
    ONLINE QUALIFIERS ROMANIAN THROWDOWN
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
    11:05 - 12:00
    CYCLING
    STELEAC ALEX
    CYCLING STUDIO
  • Duminică

    31 Martie
    10:30 - 11:25
    CYCLING
    BOJAN RADU
    CYCLING STUDIO
    11:30 - 12:25
    SWISS BALL
    ZORZON RAUL
    AEROBIC STUDIO
    12:30 - 13:25
    BODYBALANCE
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
  • Luni

    01 Aprilie
    07:15 - 08:05
    CARDIO BODY
    DORU IONUT BURDAN
    AEROBIC STUDIO
    10:00 - 10:50
    SWISS BALL
    VERONICA SUNEI
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 17:50
    GIMNASTICA
    RODICA MASNITA
    KIDS STUDIO
    17:30 - 17:55
    BOOTY XPRESS
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:25
    ABS XPRESS
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    KARATE KIDS
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    18:30 - 19:20
    STEP BLAST
    VERONICA SUNEI
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:25
    CYCLING
    BOJAN RADU
    CYCLING STUDIO
    18:30 - 19:20
    FUNCTIONAL SST
    MARCU BOGDAN PAUL
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE WEIGHTLIFTING
    CAZACU SORIN
    ULTIMATE BOX
    19:00 - 19:50
    KARATE -ADULTI PERFORMANTA
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    19:30 - 20:25
    BODYPUMP
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:30
    ULTIMATE WOD
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
    19:30 - 20:30
    AERIAL YOGA
    CARMINA FILIP
    FUNCTIONAL AREA
  • Marți

    02 Aprilie
    10:00 - 10:55
    BODYPUMP
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    12:00 - 12:50
    LUNCH BOX YOGA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    15:30 - 17:00
    ULTIMATE TRAINING TEENS
    IRIMIA SEVERIN
    ULTIMATE BOX
    17:00 - 17:50
    SMART STREET DANCE
    CLAUDIA GHERA
    KIDS STUDIO
    17:30 - 18:20
    HIIT
    REVESZ MIHAELA ANDREEA
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    JIU JITSU
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    18:30 - 19:20
    FUNCTIONAL SST
    BOJAN RADU
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:20
    KANGOO JUMPS
    GIUROIU ALEX
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 20:30
    ONLINE QUALIFIERS ROMANIAN THROWDOWN
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
    19:30 - 20:25
    CYCLING
    STELEAC COSMIN
    CYCLING STUDIO
    20:30 - 21:25
    BODYBALANCE
    IRIMIA SEVERIN
    AEROBIC STUDIO
  • Miercuri

    03 Aprilie
    07:15 - 08:05
    CARDIO BODY
    DORU IONUT BURDAN
    AEROBIC STUDIO
    10:00 - 10:25
    BOOTY XPRESS
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    10:30 - 10:55
    ABS XPRESS
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    15:30 - 17:00
    ULTIMATE TRAINING TEENS
    IRIMIA SEVERIN
    ULTIMATE BOX
    17:00 - 17:50
    GIMNASTICA
    RODICA MASNITA
    KIDS STUDIO
    17:30 - 18:25
    BODYPUMP
    BOJAN RADU
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    KARATE KIDS
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    18:30 - 19:20
    CYCLING
    BOJAN RADU
    CYCLING STUDIO
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE WEIGHTLIFTING
    CAZACU SORIN
    ULTIMATE BOX
    18:35 - 19:25
    POSTURAL ALIGNMENT
    MARCU BOGDAN PAUL
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:50
    KARATE -ADULTI PERFORMANTA
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    19:30 - 19:55
    BOOTY XPRESS
    BOJAN RADU
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:30
    ULTIMATE WOD
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
    20:00 - 20:25
    ABS XPRESS
    BOJAN RADU
    AEROBIC STUDIO
    20:30 - 21:30
    POWER YOGA
    CARMINA FILIP
    AEROBIC STUDIO
  • Joi

    04 Aprilie
    10:00 - 10:55
    BODYBALANCE
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    12:00 - 12:50
    LUNCH BOX YOGA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 17:50
    SMART STREET DANCE
    CLAUDIA GHERA
    KIDS STUDIO
    17:30 - 18:20
    HIIT
    REVESZ MIHAELA ANDREEA
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    JIU JITSU
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    18:30 - 19:25
    BODYPUMP
    CHIRLA CARMEN
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 20:30
    ONLINE QUALIFIERS ROMANIAN THROWDOWN
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
    19:35 - 20:25
    CUBBA FIT
    GIUROIU ALEX
    AEROBIC STUDIO
    19:35 - 20:25
    CYCLING
    CHIRLA CARMEN
    CYCLING STUDIO
    20:30 - 21:30
    STRENGTH YOGA
    ANDREICIUC NICOLETA
    AEROBIC STUDIO
  • Vineri

    05 Aprilie
    07:15 - 08:05
    CARDIO BODY
    DORU IONUT BURDAN
    AEROBIC STUDIO
    10:00 - 10:55
    BODYPUMP
    VERONICA SUNEI
    AEROBIC STUDIO
    15:30 - 17:00
    ULTIMATE TRAINING TEENS
    IRIMIA SEVERIN
    ULTIMATE BOX
    16:30 - 17:25
    BODYPUMP
    BOJAN RADU
    AEROBIC STUDIO
    17:35 - 18:25
    SWISS BALL
    ZORZON RAUL
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    KARATE KIDS
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    18:30 - 18:55
    360 STRENGTH XPRESS
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE WEIGHTLIFTING
    CAZACU SORIN
    ULTIMATE BOX
    19:00 - 19:25
    360 CARDIO XPRESS
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:20
    KARATE -ADULTI PERFORMANTA
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    19:30 - 20:25
    BODYBALANCE
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:30
    ULTIMATE WOD
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
  • Sâmbată

    06 Aprilie
    10:00 - 10:55
    BODYPUMP
    STELEAC ALEX
    AEROBIC STUDIO
    11:05 - 12:00
    CYCLING
    STELEAC ALEX
    CYCLING STUDIO
  • Duminică

    07 Aprilie
    10:30 - 11:25
    CYCLING
    STELEAC ALEX
    CYCLING STUDIO
    11:30 - 12:25
    BODYBALANCE
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
  • Luni

    08 Aprilie
    07:15 - 08:05
    CARDIO BODY
    DORU IONUT BURDAN
    AEROBIC STUDIO
    10:00 - 10:50
    SWISS BALL
    VERONICA SUNEI
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 17:50
    GIMNASTICA
    RODICA MASNITA
    KIDS STUDIO
    17:30 - 17:55
    BOOTY XPRESS
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:25
    ABS XPRESS
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    KARATE KIDS
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    18:30 - 19:20
    STEP BLAST
    VERONICA SUNEI
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:25
    CYCLING
    BOJAN RADU
    CYCLING STUDIO
    18:30 - 19:20
    FUNCTIONAL SST
    MARCU BOGDAN PAUL
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE WEIGHTLIFTING
    CAZACU SORIN
    ULTIMATE BOX
    19:00 - 19:50
    KARATE -ADULTI PERFORMANTA
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    19:30 - 20:25
    BODYPUMP
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:30
    ULTIMATE WOD
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
    19:30 - 20:30
    AERIAL YOGA
    CARMINA FILIP
    FUNCTIONAL AREA
    19:30 - 20:25
    CYCLING
    STELEAC ALEX
    CYCLING STUDIO
  • Marți

    09 Aprilie
    10:00 - 10:55
    BODYPUMP
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    12:00 - 12:50
    LUNCH BOX YOGA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    15:30 - 17:00
    ULTIMATE TRAINING TEENS
    IRIMIA SEVERIN
    ULTIMATE BOX
    17:00 - 17:50
    SMART STREET DANCE
    CLAUDIA GHERA
    KIDS STUDIO
    17:30 - 18:20
    HIIT
    REVESZ MIHAELA ANDREEA
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    JIU JITSU
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    18:30 - 19:20
    FUNCTIONAL SST
    BOJAN RADU
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:20
    KANGOO JUMPS
    GIUROIU ALEX
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 20:30
    ONLINE QUALIFIERS ROMANIAN THROWDOWN
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
    19:30 - 20:20
    INTERVALS
    STELEAC ALEX
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:25
    CYCLING
    STELEAC COSMIN
    CYCLING STUDIO
    20:30 - 21:25
    BODYBALANCE
    IRIMIA SEVERIN
    AEROBIC STUDIO
  • Miercuri

    10 Aprilie
    07:15 - 08:05
    CARDIO BODY
    DORU IONUT BURDAN
    AEROBIC STUDIO
    10:00 - 10:25
    BOOTY XPRESS
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    10:30 - 10:55
    ABS XPRESS
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    15:30 - 17:00
    ULTIMATE TRAINING TEENS
    IRIMIA SEVERIN
    ULTIMATE BOX
    17:00 - 17:50
    GIMNASTICA
    RODICA MASNITA
    KIDS STUDIO
    17:30 - 18:25
    BODYPUMP
    BOJAN RADU
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    KARATE KIDS
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    18:30 - 19:20
    CYCLING
    BOJAN RADU
    CYCLING STUDIO
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE WEIGHTLIFTING
    CAZACU SORIN
    ULTIMATE BOX
    18:35 - 19:25
    POSTURAL ALIGNMENT
    MARCU BOGDAN PAUL
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:50
    KARATE -ADULTI PERFORMANTA
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    19:30 - 19:55
    BOOTY XPRESS
    BOJAN RADU
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:30
    ULTIMATE WOD
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
    20:00 - 20:25
    ABS XPRESS
    BOJAN RADU
    AEROBIC STUDIO
    20:30 - 21:30
    POWER YOGA
    CARMINA FILIP
    AEROBIC STUDIO
  • Joi

    11 Aprilie
    10:00 - 10:55
    BODYBALANCE
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    12:00 - 12:50
    LUNCH BOX YOGA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 17:50
    SMART STREET DANCE
    CLAUDIA GHERA
    KIDS STUDIO
    17:30 - 18:20
    HIIT
    REVESZ MIHAELA ANDREEA
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    JIU JITSU
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    18:30 - 19:25
    BODYPUMP
    CHIRLA CARMEN
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 20:30
    ONLINE QUALIFIERS ROMANIAN THROWDOWN
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
    19:35 - 20:25
    CUBBA FIT
    GIUROIU ALEX
    AEROBIC STUDIO
    19:35 - 20:25
    CYCLING
    CHIRLA CARMEN
    CYCLING STUDIO
    20:30 - 21:30
    STRENGTH YOGA
    ANDREICIUC NICOLETA
    AEROBIC STUDIO
  • Vineri

    12 Aprilie
    07:15 - 08:05
    CARDIO BODY
    DORU IONUT BURDAN
    AEROBIC STUDIO
    10:00 - 10:55
    BODYPUMP
    VERONICA SUNEI
    AEROBIC STUDIO
    15:30 - 17:00
    ULTIMATE TRAINING TEENS
    IRIMIA SEVERIN
    ULTIMATE BOX
    16:30 - 17:25
    BODYPUMP
    BOJAN RADU
    AEROBIC STUDIO
    17:35 - 18:25
    SWISS BALL
    ZORZON RAUL
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    KARATE KIDS
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    18:30 - 18:55
    360 STRENGTH XPRESS
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE WEIGHTLIFTING
    CAZACU SORIN
    ULTIMATE BOX
    19:00 - 19:25
    360 CARDIO XPRESS
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:20
    KARATE -ADULTI PERFORMANTA
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    19:30 - 20:25
    BODYBALANCE
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:30
    ULTIMATE WOD
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
  • Sâmbată

    13 Aprilie
    10:00 - 10:55
    BODYPUMP
    STELEAC ALEX
    AEROBIC STUDIO
    11:05 - 12:00
    CYCLING
    STELEAC ALEX
    CYCLING STUDIO
    12:00 - 14:00
    ONLINE QUALIFIERS ROMANIAN THROWDOWN
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
  • Duminică

    14 Aprilie
    10:30 - 11:25
    CYCLING
    STELEAC ALEX
    CYCLING STUDIO
    11:30 - 12:25
    BODYBALANCE
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
  • Luni

    15 Aprilie
    07:15 - 08:05
    CARDIO BODY
    DORU IONUT BURDAN
    AEROBIC STUDIO
    10:00 - 10:50
    SWISS BALL
    VERONICA SUNEI
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 17:50
    GIMNASTICA
    RODICA MASNITA
    KIDS STUDIO
    17:30 - 17:55
    BOOTY XPRESS
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:25
    ABS XPRESS
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:50
    KARATE KIDS
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    18:30 - 19:20
    STEP BLAST
    VERONICA SUNEI
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:25
    CYCLING
    BOJAN RADU
    CYCLING STUDIO
    18:30 - 19:20
    FUNCTIONAL SST
    MARCU BOGDAN PAUL
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:20
    ULTIMATE WEIGHTLIFTING
    CAZACU SORIN
    ULTIMATE BOX
    19:00 - 19:50
    KARATE -ADULTI PERFORMANTA
    DORU IONUT BURDAN
    KIDS STUDIO
    19:30 - 20:25
    BODYPUMP
    BUJOREANU FLAVIUS
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:30
    ULTIMATE WOD
    CAIUS GABRIEL
    ULTIMATE BOX
    19:30 - 20:30
    AERIAL YOGA
    CARMINA FILIP
    FUNCTIONAL AREA
    19:30 - 20:25
    CYCLING
    STELEAC ALEX
    CYCLING STUDIO

REZERVĂ CLASĂ?

Vrei să mergi la
cu
de la la ?

Rezervarea a fost facută

Poţi anula această rezervare cu până la 90 de minute înainte de începerea clasei. Numărul rezervării tale este .

Eşti pe LISTA DE AŞTEPTARE

Această clasă este ocupată complet momentan, iar înregistrarea ta este salvată şi confirmată ca numărul pe lista de aşteptare. Numărul rezervării tale este .

Rezervarea NU a fost facută