• Miercuri

    20 Martie
    08:30 - 09:20
    CARDIO BODY
    BIHARI RAZVAN
    AEROBIC STUDIO
    10:00 - 10:50
    BODYBALANCE
    VERONICA SUNEI
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 18:30
    ULTIMATE KIDS TRAINING
    POPA VLAD
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    CUBBA FIT
    DIA STEFFI
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:20
    CYCLING
    VERONICA SUNEI
    CYCLING STUDIO
    19:30 - 20:30
    ULTIMATE TRAINING ( AVANSATI/ INCEPATORI|)
    POPA VLAD
    FUNCTIONAL AREA
    19:30 - 20:20
    BODYPUMP
    CHIRLA CARMEN
    AEROBIC STUDIO
  • Joi

    21 Martie
    10:00 - 10:50
    SWISS BALL
    VERONICA SUNEI
    AEROBIC STUDIO
    16:30 - 17:20
    SMART STREET DANCE
    DIA STEFFI
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 18:30
    GIMNASTICA
    ALINA PT BARNA
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:25
    BODYPUMP
    DIRLAU VLAD
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:20
    CYCLING
    DIRLAU VLAD
    CYCLING STUDIO
    19:30 - 20:20
    SWISS BALL
    VERONICA SUNEI
    AEROBIC STUDIO
    20:30 - 21:30
    SPINAL YOGA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
  • Vineri

    22 Martie
    08:30 - 09:20
    CARDIO BODY
    BIHARI RAZVAN
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 18:30
    ULTIMATE KIDS TRAINING
    POPA VLAD
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:20
    FUNCTIONAL SST
    DIRLAU VLAD
    FUNCTIONAL AREA
    19:30 - 20:30
    ULTIMATE TRAINING ( AVANSATI/ INCEPATORI|)
    POPA VLAD
    FUNCTIONAL AREA
    19:30 - 20:20
    BODYBALANCE
    DIRLAU VLAD
    AEROBIC STUDIO
  • Sâmbată

    23 Martie
    10:00 - 10:55
    BODYPUMP
    DIRLAU VLAD
    AEROBIC STUDIO
    11:00 - 12:00
    YOGA PT COLOANA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
    16:00 - 16:55
    CARDIO BODY
    BIHARI RAZVAN
    AEROBIC STUDIO
  • Duminică

    24 Martie
    10:30 - 11:20
    CYCLING
    DIRLAU VLAD
    CYCLING STUDIO
    11:30 - 12:20
    BODYBALANCE
    DIRLAU VLAD
    AEROBIC STUDIO
  • Luni

    25 Martie
    08:30 - 09:20
    CARDIO BODY
    BIHARI RAZVAN
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 18:30
    ULTIMATE KIDS TRAINING
    POPA VLAD
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    BODYPUMP
    CHIRLA CARMEN
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:30
    CUBBA FIT
    GIUROIU ALEX
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:30
    CYCLING
    CHIRLA CARMEN
    CYCLING STUDIO
    19:30 - 20:30
    ULTIMATE TRAINING ( AVANSATI/ INCEPATORI|)
    POPA VLAD
    FUNCTIONAL AREA
  • Marți

    26 Martie
    10:00 - 10:50
    BODYPUMP
    VERONICA SUNEI
    AEROBIC STUDIO
    16:30 - 17:20
    SMART STREET DANCE
    DIA STEFFI
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 18:30
    GIMNASTICA
    ALINA PT BARNA
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:00
    BOOTY XPRESS
    CHIRLA CARMEN
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:30
    ABS XPRESS
    CHIRLA CARMEN
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:20
    BODYBALANCE
    CHIRLA CARMEN
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:20
    CYCLING
    DIRLAU VLAD
    CYCLING STUDIO
    19:30 - 20:20
    H I I T
    VERONICA SUNEI
    FUNCTIONAL AREA
    20:30 - 21:20
    SPINAL YOGA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO

REZERVĂ CLASĂ?

Vrei să mergi la
cu
de la la ?

Rezervarea a fost facută

Poţi anula această rezervare cu până la 90 de minute înainte de începerea clasei. Numărul rezervării tale este .

Eşti pe LISTA DE AŞTEPTARE

Această clasă este ocupată complet momentan, iar înregistrarea ta este salvată şi confirmată ca numărul pe lista de aşteptare. Numărul rezervării tale este .

Rezervarea NU a fost facută