• Marți

    18 Iunie
    10:00 - 10:55
    BODYPUMP
    VERONICA SUNEI
    AEROBIC STUDIO
    16:30 - 17:20
    SMART STREET DANCE
    DIA STEFFI
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 18:30
    GIMNASTICA
    ALINA PT BARNA
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 18:55
    BOOTY XPRESS
    CHIRLA CARMEN
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:25
    ABS XPRESS
    CHIRLA CARMEN
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:25
    BODYBALANCE
    CHIRLA CARMEN, DIRLAU VLAD
    AEROBIC STUDIO
    20:30 - 21:30
    SPINAL YOGA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
  • Miercuri

    19 Iunie
    08:30 - 09:20
    CARDIO BODY
    BIHARI RAZVAN
    AEROBIC STUDIO
    10:00 - 10:55
    BODYBALANCE
    VERONICA SUNEI
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 18:30
    ULTIMATE KIDS TRAINING
    POPA VLAD
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:15
    SH'BAM
    CHIRLA CARMEN
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:25
    BODYPUMP
    CHIRLA CARMEN, DIRLAU VLAD
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:30
    ULTIMATE TRAINING ( AVANSATI/ INCEPATORI|)
    POPA VLAD
    FUNCTIONAL AREA
  • Joi

    20 Iunie
    10:00 - 10:50
    SWISS BALL
    VERONICA SUNEI
    AEROBIC STUDIO
    16:30 - 17:20
    SMART STREET DANCE
    DIA STEFFI
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 18:30
    GIMNASTICA
    ALINA PT BARNA
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:25
    BODYPUMP
    DIRLAU VLAD
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:25
    BODYBALANCE
    DIA STEFFI
    AEROBIC STUDIO
    19:35 - 20:25
    CYCLING
    DIRLAU VLAD
    CYCLING STUDIO
  • Vineri

    21 Iunie
    08:30 - 09:20
    CARDIO BODY
    BIHARI RAZVAN
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 18:30
    ULTIMATE KIDS TRAINING
    POPA VLAD
    FUNCTIONAL AREA
    18:30 - 19:25
    BODYCOMBAT
    DIRLAU VLAD
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:30
    ULTIMATE TRAINING ( AVANSATI/ INCEPATORI|)
    POPA VLAD
    FUNCTIONAL AREA
    19:30 - 20:15
    SH'BAM
    DIA STEFFI
    AEROBIC STUDIO
  • Sâmbată

    22 Iunie
    10:00 - 10:55
    BODYPUMP
    DIRLAU VLAD
    AEROBIC STUDIO
    11:05 - 12:00
    YOGA PT COLOANA
    IOVESCU CRISTIAN
    AEROBIC STUDIO
  • Duminică

    23 Iunie
    10:30 - 11:20
    CYCLING
    DIRLAU VLAD
    CYCLING STUDIO
    11:30 - 12:25
    BODYBALANCE
    DIRLAU VLAD
    AEROBIC STUDIO
  • Luni

    24 Iunie
    08:30 - 09:20
    CARDIO BODY
    BIHARI RAZVAN
    AEROBIC STUDIO
    17:30 - 18:30
    ULTIMATE KIDS TRAINING
    POPA VLAD
    AEROBIC STUDIO
    18:30 - 19:25
    BODYPUMP
    CHIRLA CARMEN
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:30
    ULTIMATE TRAINING ( AVANSATI/ INCEPATORI|)
    POPA VLAD
    FUNCTIONAL AREA
    19:30 - 20:25
    BODYCOMBAT
    DIRLAU VLAD
    AEROBIC STUDIO
    19:35 - 20:30
    CYCLING
    CHIRLA CARMEN
    CYCLING STUDIO
    20:30 - 21:25
    BODYBALANCE
    DIRLAU VLAD
    AEROBIC STUDIO

REZERVĂ-ȚI LOC LA CLASĂ CU CONTUL TĂU DE MEMBRU SMARTFIT STUDIO

Introdu datele contului tău ca să îți rezervi un loc la clasa
cu
de la la în data de

Completează adresa de e-mail asociată abonamentului tău.
Dacă nu știi PINCODE-ul contului tău, cere resetarea lui la recepția clubului.

Rezervarea a fost facută

Poţi anula această rezervare cu până la 90 de minute înainte de începerea clasei. Numărul rezervării tale este .

Eşti pe LISTA DE AŞTEPTARE

Această clasă este ocupată complet momentan, iar înregistrarea ta este salvată şi confirmată ca numărul pe lista de aşteptare. Numărul rezervării tale este .

Rezervarea NU a fost facută